Hanousek może dołączyć do klubu z Ekstraklasy

Matej Hanousek
fot. PressFocus Na zdjęciu: Matej Hanousek

Wisła Kraków wkrótce pożegna Mateja Hanouska według informacji Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl. 29-latek ma jednak nadal grać w PKO Ekstraklasie. Czech znajduje się na celowniku Śląska Wrocław.

  • Śląsk Wrocław według wieści Tomasza Włodarczyka jest zainteresowany Matejem Hanouskiem
  • 29-latek może wzmocnić szeregi Wojskowych na zasadzie wolnego transferu
  • Powoli dobiega końca historia piłkarza z Wisłą Kraków

Hanousek zamieni Białą Gwiazdę na Śląsk Wrocław?

Wisła Kraków w trakcie najbliższego okna transferowego przejdzie rewolucję kadrową. Duża grupa piłkarzy pożegna się z klubem z Reymonta. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk podaje, że szeregi Białej Gwiazdy pożegna Matej Hanousek.

Czeski obrońca ma kontrakt ważny z Wisłą tylko do końca czerwca tego roku. Już wiadomo, że zawodnik nie przedłuży umowy z ekipą, która w ostatnim sezonie spadła z PKO Ekstraklasy. Najnowsze informacje w sprawie przyszłości zawodnika wskazują natomiast, że piłkarz jest na radarze jednego z klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Śląsk Wrocław jest chętny na pozyskanie doświadczonego obrońcy na zasadzie wolnego transferu. Sternicy Wojskowych podobno prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie pozyskania Czecha.

Jeśli transfer z udziałem Hanouska okaże się faktem, może to być trzecie wzmocnienie wrocławian przed startem nowej kampanii. Wcześniej szeregi Śląska wzmocnili Martin Konczkowski i Michał Rzuchowski.

Czech w ostatnim sezonie rozegrał 35 meczów, notując w nich sześć asyst. Rynkowa wartość piłkarza wynosi pół miliona euro.

Czytaj więcej: Śląsk sfinalizował drugi transfer

Komentarze