Gwiazda West Hamu unika pośpiechu. “Zostały mi dwa lata kontraktu”

Przyszłość Declana Rice'a stoi pod znakiem zapytania. Sam zawodnik bardzo spokojnie wypowiedział się o plotkach transferowych na swój temat w rozmowie z beIN Sports po finale Ligi Konferencji Europy.

Declan Rice
PressFocus Na zdjęciu: Declan Rice
  • West Ham wygrał Ligę Konferencji Europy
  • W finale Młoty pokonały Fiorentinę 2:1
  • Po meczu przemówił Declan Rice, który jest łączony z innymi klubami

Declan Rice spokojnie o transferze. “Zobaczymy, co się stanie”

West Ham po 43 latach sięgnął po ważne europejskie trofeum, wygrywając Ligę Konferencji Europy. Jednym z architektów tego sukcesu był Declan Rice, który jest łączony z transferem do wielu klubów. Sam zawodnik spokojnie podszedł do plotek, twierdząc, że jeszcze nic się nie wydarzyło i skupia się świętowaniu i grze w aktualnym klubie. Przypomnijmy, że Anglik znalazł się na radarze m.in. Bayernu, Arsenalu i Manchesteru United.

– Kocham ten klub, uwielbiam grać dla tego klubu. Jeszcze nic się nie wydarzyło, więc skupiam się na grze dla West Ham, cieszeniu się dzisiejszym wieczorem, a potem zobaczymy, co się stanie. Jestem kapitanem tego klubu, kocham każdy jego kawałek – mówił Declan Rice po meczu z Fiorentiną.

– To jeszcze nie jest do widzenia. W tej chwili toczy się wiele spekulacji na temat mojej przyszłości. Jest zainteresowanie ze strony innych klubów, ale pamiętajmy, że zostały mi dwa lata kontraktu w West Hamie – skomentował Declan Rice.

Komentarze