Brazylijczyk wróci do Warszawy? “Legia jest cały czas w moim sercu”

Guilherme jest do wzięcia za darmo, ponieważ jego chiński klub - Guangzhou City - ogłosił upadłość. Piotr Koźmiński z "WP Sportowych Faktów" zapytał Brazylijczyka o przyszłość. Nie zabrakło tematu Legii Warszawa.

Guilherme
PressFocus Na zdjęciu: Guilherme
  • Chiński klub Guangzhou City ogłosił upadłość
  • To oznacza, że Guilherme stracił pracodawcę
  • 31-letni Brazylijczyk jest dostępny na zasadzie wolnego transferu

Legia skorzysta z rynkowej okazji? Guilherme szuka zespołu

Brazylijczyk Guilherme, który w latach 2014-2018 był piłkarzem Legii Warszawa, właśnie stracił zatrudnienie. Chiński klub Guangzhou City, w którym dotychczas występował 31-latek, ogłosił bowiem upadłość. To w praktyce zapewne będzie oznaczało rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem z winy pracodawcy.

W tym momencie mam kilka propozycji. Niedługo zadecyduję o przyszłości. Zainteresowanie jest, ale z nikim nic jeszcze nie podpisałem – powiedział Guilherme w dzisiejszej rozmowie z portalem “WP Sportowe Fakty”.

Piotr Koźmiński zapytał, jak piłkarz zapatruje się na powrót do stołecznej drużyny. – W tym momencie mogę powiedzieć tak: Legia jest cały czas w moim sercu. Tak jak Polska – stwierdził Brazylijczyk. – Legia nie jest dla mnie rozdziałem zamkniętym. Zawsze jest w moich myślach – dodał.

Guilherme w 32 spotkaniach chińskiej Super League strzelił 11 bramek i zaliczył 8 asyst, co jest imponującym wynikiem.

Komentarze