Guardiola wbił szpilkę w Cancelo. “Ja, ja, ja”

Pep Guardiola wziął udział w konferencji przed sobotnim meczem Pucharu Anglii. Hiszpan wbił szpilkę w Joao Cancelo, który zimą opuścił Manchester City z powodu rzadszej gry w pierwszym składzie.

Pep Guardiola
PressFocus Na zdjęciu: Pep Guardiola
  • Manchester City zmierzy się w sobotę z Burnley w Pucharze Anglii
  • Przed tym meczem Pep Guardiola wziął udział w konferencji prasowej
  • Na niej Hiszpan zakpił z Joao Cancelo, zapytany o rolę Juliana Alvareza w drużynie

“Nie zwracam uwagi na takich piłkarzy”

Manchester City zmierzy się w sobotę z Burnley w Pucharze Anglii. Na konferencji prasowej Pep Guardiola podkreślił, jak bardzo ceni pracę trenera rywali, a niedawnego podopiecznego – Vincenta Kompany’ego. Nie zabrakło też jednak innych kwestii. Dziennikarz zapytał o sytuację Juliana Alvareza. Napastnik nie jest w stanie wygrać rywalizacji z Erlingiem Haalandem, pomimo, że gdy tylko pojawia się na boisku, prezentuje się dobrze. Guardiola odpowiedział, a jego słów trudno nie uznać za przytyk w kierunku Joao Cancelo.

Jeśli piłkarze, który nie grają, skupiają się tylko na “ja, ja, ja”, to nie dbam o nich. Nie przywiązuję do nich większej uwagi – powiedział chłodno Hiszpan.

Portugalczyk przyznał niedawno, że opuścił Manchester City zimą, bo uważał, że powinien występować częściej. Z licznych wypowiedzi zarówno Cancelo, jak i Guardioli, można wywnioskować, że między oboma panami panują raczej chłodne relacje.

Początek ćwierćfinałowego meczu Pucharu Anglii pomiędzy Obywatelami a Burnley już w sobotę o godzinie 18:45.

Zobacz też: Selekcjoner Hiszpanów skomentował swoje pierwsze powołania.

Manchester City
Burnley
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 marca 2023 18:49.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze