Grimaldo nie może narzekać. Kolejne kluby zainteresowane transferem

Alejandro Grimaldo stał się bardzo atrakcyjną opcją na rynku transferowym. Jego kontrakt z Benficą wygasa po sezonie, a sam zawodnik nastawiony jest na zmianę otoczenia. Do grona zainteresowanych dołączyły kolejne trzy ekipy.

Alejandro Grimaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alejandro Grimaldo
  • Alejandro Grimaldo latem będzie mógł związać się z nowym klubem
  • Lewy defensor nie ma w planach podopisywania nowej umowy z Benficą
  • Do zainteresowanych wcześniej ekip dołączyły Nicea, Fulham i Nottingham Forest

Obrońca Benfiki rozchwytywany

W 2016 roku Alejandro Grimaldo zamienił rezerwy FC Barcelony na Benfikę i konsekwentnie budował swoją pozycję w seniorskiej piłce. Obecnie jest szanowanym lewym obrońcą, o którego niebawem może stoczyć się poważna batalia. Latem wygasa jego kontrakt z portugalskim gigantem i nic nie wskazuje na to, aby miał się on przedłużyć. Na rozstanie naciska sam 27-latek, który chce postawić kolejny krok w swojej karierze i zmienić otoczenie.

Grimaldo stał się więc łakomym kąskiem na rynku. Już wcześniej mówiło się o poważnym zainteresowaniu uznanych ekip, takich jak Juventus, FC Barcelona czy Atletico Madryt. Z biegiem miesięcy ustawiła się wokół niego zdecydowanie dłuższa kolejka chętnych.

Chrapkę na defensora mają także Nicea, Fulham i Nottingham Forest. Nie ulega wątpliwościom, że w tych klubach miałby dużo większe szanse na regularną grę, a co za tym idzie – debiutanckie powołanie do seniorskiej reprezentacji Hiszpanii.

Zobacz również:

Felix chce zostać w Londynie. Chelsea przystąpi do negocjacji
Joao Felix

Felix na stałe w Premier League? Joao Felix zimą naciskał na zmianę pracodawcy. Atletico Madryt zgodziło się wyłącznie na półroczne wypożyczenie, z czego zdecydowała się skorzystać Chelsea. Od samego początku Portugalczyk jest ważnym ogniwem ofensywy The Blues, choć w swoim debiucie zobaczył czerwoną kartkę i musiał chwilę pauzować. 23-latek wyraźnie odżył w nowych barwach, a

Czytaj dalej…

Komentarze