Grał w Porto, dołączył do Portowców

Piłkarze Pogoni Szczecin
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Pogoni Szczecin

Pogoń Szczecin ma ambitne plany związane z nową kampanią. Portowcy chcą nie tylko zakończyć ligowy sezon na podium, ale powalczyć o coś więcej. Jednocześnie ekipa Jensa Gustafssona została kolejny raz wzmocniona. Tym razem szeregi szczecinian zasilił Leonardo Borges Da Silva.

  • Pogoń Szczecin obwieściła światu informację o kolejnym nowym zawodniku
  • Szeregi Portowców zasilił Leo Borges
  • 21-latek zanim trafił do Ekstraklasy, to grał w Internacionalu, czy Porto

Pogoń z nowym defensorem

Pogoń Szczecin nową kampanię ligową zacznie już w najbliższą niedzielę w boju z Widzewem Łódź. Tymczasem zanim dojdzie do potyczki w ramach PKO Ekstraklasy, to Portowcy zagrają na wyjeździe w europejskich pucharach z KR Reykjavik. W międzyczasie klub poinformował o sfinalizowaniu kolejnego transferu.

“Leonardo Borges Da Silva został nowym piłkarzem Pogoni Szczecin. Brazylijski obrońca przeniósł się do Dumy Pomorza na zasadzie transferu definitywnego z Internacionalu Porto Alegre i podpisał 3-letnią umowę. To drugie letnie wzmocnienie” – poinformowało biuro prasowe klubu ze Szczecina.

Nowy nabytek Pogoni to środkowy obrońca. 21-latek w ostatnim sezonie grał na zapleczu ekstraklasy portugalskiej, broniąc barw rezerw FC Porto. Leonard Borges Da Silva w rezerwach Smoków rozegrał 19 meczów, notując w nich trzy asysty.

Brazylijski piłkarz w Pogoni o miejsce w składzie może rywalizować między innymi z takimi zawodnikami jak Benedikt Zech, czy Mariusz Malec.

Czytaj więcej: Radomiak sfinalizował kolejne wzmocnienie

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 lipca 2022 18:28.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze