Głośny transfer na linii Chelsea-Tottenham? To możliwe!

Conor Gallagher jeszcze w tym okienku może zasilić szeregi Tottenhamu. Chelsea może liczyć na około 40 milionów euro za transfer Anglika - informuje The Sun.

Conor Gallagher
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Conor Gallagher
  • Tottenham potrzebuje wzmocnień w drugiej linii
  • Ange Postecoglou od dawna myśli o sprowadzeniu Conora Gallaghera
  • Według angielskich dziennikarzy taki ruch jest możliwy nawet tego lata

Gallagher liderem drugiej linii Spurs?

Środek pola będzie priorytetową formacją do wzmocnienia dla Tottenhamu w zbliżającym się okienku transferowym. Spurs borykali się w obecnym sezonie z wieloma rotacjami spowodowanymi urazami na tej pozycji. Rywalizacja w drugiej linii jest całkiem spora, ale oprócz Jamesa Maddisona w środku Tottenhamu brakuje wyraźnych liderów. Kandydatem do tej roli ma być Conor Gallagher

POLECAMY TAKŻE

Ange Postecoglou od dawna bardzo ceni Conora Gallaghera. Na wyspach już od jakiegoś czasu pojawiały się głosy o cichej sympatii szkoleniowca do pomocnika Chelsea. Angielscy dziennikarze podkreślają, że zawodnik ten idealnie wpasowałby się w wizję Postecoglou, który uwielbia grę pressingiem, na wysokiej intensywności przez pełne 90 minut spotkania.

Według Toma Barclaya z The Sun, Chelsea może być chętna na sprzedaż swojego piłkarza ze względu na pieniądze. Mówi się, że Tottenham zapłaciłby za Gallaghera około 40-50 milionów euro. Taka suma to z pewnością duża okazja dla The Blues, którzy wciąż zmagają się z długami i wydatkami jakie spotkały klub w erze Todda Boehly’ego.

Conor Gallagher w tym sezonie zaliczył 41 występów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił 5 goli i zanotował 8 asyst.

Komentarze