Giganci poznali wycenę defensora. Spełnią żądania finansowe Leverkusen?

Jeremie Frimpong od dłuższego czasu jest łączony z przeprowadzką do wielkiego klubu. Bayer Leverkusen wydaje się pogodzony z odejściem Holendra i postanowił go wycenić. Jak donosi portal "Sky Sports Germany", władze niemieckiego klubu oczekują za defensora 40 milionów euro.

Jeremie Frimpong
PressFocus Na zdjęciu: Jeremie Frimpong
  • Jeremie Frimpong nie może narzekać na brak zainteresowania
  • Bayer Leverkusen już wycenił holenderskiego defensora
  • Władze klubu rozważą oferty, które wynoszą minimum 40 milionów euro

Jeremie Frimpong wyceniony przez Bayer Leverkusen

Jeremie Frimpong ma za sobą znakomitą kampanię 2022/23. Dobra dyspozycja 22-latka w zespole Bayeru Leverkusen sprawiła, że zaczęły zwracać na niego uwagę wielkie marki, takie jak choćby Manchester United, Real Madryt, Bayern Monachium czy nawet FC Barcelona. Kontrakt Holendra z Bayerem Leverkusen obowiązuje do końca czerwca 2025 roku i nadchodzące letnie okienko transferowe wydaje się odpowiednią okazją do zarobku na odejściu wychowanka Manchesteru City.

Z informacji przekazanych przez portal “Sky Sports Germany” wynika, że szefostwo Bayeru Leverkusen jest już pogodzone z odejściem Jeremiego Frimponga. Władze popularnych “Aptekarzy” wyceniły holenderskiego prawego defensora na 40 milionów euro. Giganci będą musieli sięgnąć głęboko do portfela, aby spełnić żądania niemieckiego klubu.

Zawodnik w niedawno zakończonym sezonie rozegrał w koszulce Bayeru Leverkusen 48 spotkań, w których dziewięciokrotnie wpisał się na listę strzelców oraz zanotował jedenaście asyst. Są to znakomite liczby jak na nominalnego prawego defensora.

Sprawdź także: Chelsea przebuduje środek pola. Negocjuje duży transfer ze spadkowicza

Komentarze