Genoa i Parma w grze o Stępińskiego

Mariusz Stępiński
Obserwuj nas w
fot. ASInfo Na zdjęciu: Mariusz Stępiński

Według informacji Sky Sport Italia decydenci CFC Genoi prowadzili zaawansowane rozmowy z Chievo Werona w sprawie wymiany zawodników. Do ekipy z miasta Romea i Julii miał trafić Gianluca Lapadula, a w przeciwnym kierunku Mariusz Stępiński. Ostatecznie transakcja nie doszła do skutku, bo Włoch nie był zainteresowany zmianą klubu.

Czytaj dalej…

Były napastnik FC Nantes od kilku tygodni jest łączony z różnymi klubami w sprawie zmiany barw klubowych. Polski napastnikiem poważnie zainteresowana była Genoa, ale jej plany nie zostały sformalizowane.

Tymczasem według najnowszych doniesień Alfredo Pedulli z Corriere dello Sport urodzony w Sieradzu piłkarz jeszcze tej zimy może zmienić klub. Stępińskim poważnie zainteresowana jest Parma Calcio, która w trakcie trwającego okna transferowego chce się wzmocnić w ofensywie.

Dodajmy, że 23-letni zawodnik w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 19 meczach ligowych, zdobywając w nich cztery bramki. Stępiński ma ważną umowę z Chievo do końca czerwca 2021 roku. Rynkowa wartość Polaka szacowana jest na cztery miliony euro.


Komentarze