Neymar wzmocni Manchester United? Fabrizio Romano zabrał głos

Francuski dziennik L'Equipe ostatnio informował o rozmowach na linii Manchester United - PSG w sprawie transferu Neymara. Jak jednak podaje Fabrizio Romano, do tej pory nie doszło do żadnych konkretnych negocjacji pomiędzy stronami.

Neymar
IMAGO / Glenn Gervot Na zdjęciu: Neymar
  • Paris Saint-Germain podczas letniego okna będzie chciało pozbyć się Neymara
  • Według mediów, kroki ws. pozyskania Brazylijczyka miał poczynić Manchester United
  • Fabrizio Romano informuje jednak, że na razie nie doszło do żadnych rozmów

Fabrizio Romano dementuje informacje nt. przyszłości Neymara

Wiele wskazuje na to, że Neymar podczas najbliższego letniego okienka transferowego odejdzie z Paris Saint-Germain. Włodarze drużyny z Paryża chcą pozbyć się astronomicznej pensji 31-latka, dlatego planują sprzedać lub wypożyczyć Brazylijczyka.

124-krotny reprezentant Canarinhos najczęściej jest łączony z przeprowadzką do Premier League. Francuski dziennik “L’Equipe” w ostatnim czasie podawał, że Manchester United miał już nawet poczynić pierwsze kroki ws. sprowadzenia gwiazdy.

Znany z wiarygodnych informacji Fabrizio Romano zaprzeczył jednak tym doniesieniom. Według włoskiego newsmana, na linii Man United – PSG przynajmniej w tym momencie nie toczą się żadne konkretne rozmowy. Angielski klub wkrótce może zostać przejęty przez nowego właściciela i wówczas transfer Neymara stałby się bardziej realny.

Komentarze