Emery rusza na rynek transferowy. Chce piłkarza Arsenalu

Unai Emery jest zainteresowany wzmocnieniem środka pola. Na celowniku Aston Villi znalazł się Emile Smith Rowe, który w Arsenalu odgrywa drugoplanową rolę.

Emile Smith Rowe
Obserwuj nas w
fot. Imago/Sportimage Na zdjęciu: Emile Smith Rowe
  • Aston Villa zimą spróbuje wzmocnić środek pola
  • Unai Emery jest zainteresowany ściągnięciem gracza Arsenalu
  • Emile Smith Rowe nie ma zbyt dużych szans na regularne granie w Kanonierach

Szansa na regularne występy

Aston Villa latem dokonała kilku kosztownych transferów, potwierdzając swoje wysokie aspiracje. Projekt Unaia Emery’ego stale się rozwija, czego doskonałym przykładem jest obecny sezon. The Villans zajmują trzecie miejsce w tabeli i mogą śmiało myśleć o zakończeniu rozgrywek w pierwszej czwórce, pieczętując tym samym awans do Ligi Mistrzów.

Hiszpański menedżer nie nasycił się ostatnią wygraną nad Manchesterem City. Pragnie, aby zimą zespół został odpowiednio wzmocniony, tak aby móc skutecznie rywalizować na kilku frontach i nie stracić impetu w drugiej części kampanii. Emery skupia się na ściągnięciu nowego pomocnika i spogląda w kierunku swojego byłego klubu. Chciałby bowiem zaangażować do swojej drużynie Emile Smith’a Rowe’a.

Anglik nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem Mikela Artety. Na boisku pojawia się sporadycznie, głównie gdy wymaga tego sytuacja kadrowa. Aktualnie leczy kontuzję kolana, a zimą może już szukać szczęścia poza Arsenalem.

Zobacz również: Chelsea wciąż wierzy w swojego napastnika. Odrzuci wszystkie oferty

Komentarze