Eintracht chce rozbić bank na sprzedaży swojej gwiazdy

Randal Kolo Muani
PressFocus Na zdjęciu: Randal Kolo Muani

Randal Kolo Muani to jeden z najlepszych piłkarzy tego sezonu Bundesligi. 24-letni napastnik latem może zmienić otoczenie, ponieważ wzbudza zainteresowanie gigantów. Eintracht oczekuje za niego aż 100 milionów euro.

  • Randal Kolo Muani zachwyca na niemieckich boiskach
  • Napastnik w tym sezonie zdobył 12 goli i zaliczył 13 asyst
  • Eintracht Frankfurt nie sprzeda go za mniej niż 100 mln euro

Potentaci obserwują sytuację Kolo Muaniego

Randal Kolo Muani rozgrywa fantastyczną kampanię w barwach Eintrachtu Frankfurt, co nie pozostaje bez uwagi europejskich gigantów. Sytuację 24-letniego napastnika bacznie śledzi Bayern Monachium oraz dwie angielskie potęgi – Chelsea i Manchester United. Sprowadzenie Francuza nie będzie jednak tanim rozwiązaniem.

Jak informuje bowiem “Sky Sports”, włodarze Orłów oczekują za kartę zawodniczą Randala Kolo Muaniego około 100 milionów euro. Wiele wskazuje na to, że perspektywiczny snajper opuści Eintracht Frankfurt już podczas letniego okienka transferowego, ponieważ niemieckiemu klubowi ciężko będzie zatrzymać skutecznego piłkarza na dłużej.

Pięciokrotny reprezentant Francji z powodzeniem występuje w koszulce ekipy Die Adler od lipca 2022 roku, kiedy to przeprowadził się na Commerzbank-Arena za darmo po tym, jak wygasł jego kontrakt z Nantes. Zawodnik pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga ma ważną umowę z Eintrachtem Frankfurt do 30 czerwca 2027 roku.

Randal Kolo Muani w 27 meczach aktualnej kampanii zdobył 12 bramek i zanotował 13 asyst. Portal “Transfermarkt” szacuje jego wartość na 37 milionów euro.

  • Czytaj więcej:
Przyszłość Chorwata w Chelsea pod znakiem zapytania
Mateo Kovacić

Przyszłość Mateo Kovacicia pozostaje niejasna. Chorwat wciąż nie dogadał się z Chelsea w sprawie przedłużenia wygasającego w połowie 2024 roku kontraktu. Kilka klubów śledzi jego sytuację – informuje Nicolo Schira. Rozmowy Mateo Kovacicia z Chelsea nie przynoszą zamierzonego rezultatu Kontrakt Chorwata wygasa w połowie 2024 roku Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, sprzedaż może być

Czytaj dalej…

Komentarze