Dyrektor generalny Juve skomentował spekulacje dotyczące Pogby. “Nie był głównym tematem dzisiejszego spotkania”

Paul Pogba
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Paul Pogba może latem zmienić barwy klubowe. Nic nie wskazuje na to, że Francuz przedłuży kontrakt z Manchesterem United. 29-latek łączony jest z powrotem do Juventus. Głos w sprawie zabrał dyrektor sportowy Starej Damy.

  • Paul Pogba może wrócić latem do Juventusu
  • Reprezentant Francji znajduje się też na celowniku PSG
  • Na temat medialnych doniesień dotyczących 29-latka stanowisko wyraził dyrektor generalny Starej Damy

Pogba wróci do Juve?

Paul Pogba rozstał się z Juventusem w 2016 roku, dołączając do Manchesteru United. Gigant Premier League wyłożył 105 milionów euro na transakcję z udziałem reprezentanta Francję. Realny scenariusz zakłada, że zawodnik po raz drugi w karierze na zasadzie wolnego transferu zasili szeregi Bianconerich.

W poniedziałek według medialnych doniesień miało dojść do spotkania agenta zawodnika z przedstawicielami władz klubu. Wypowiedział się na ten temat dyrektor generalny ekipy z Turynu.

– Paul Pogba jest zawodnikiem Manchesteru United. Szanuję jego i klub, w którym obecnie jest. Agencja menedżerska, do której należy Paul Pogba, ma również takich klientów jak Moise Kean, czy Luca Pellegrini. Paul Pogba nie był głównym tematem dzisiejszego spotkania – mówił przedstawiciel Juventusu – Maurizio Arrivanebe cytowany przez dziennikarza Fabrizio Romano na Twitterze.

Znany żurnalista jednocześnie daje do zrozumienia, że mistrz świata z 2018 roku nie śpieszy się z podjęciem decyzji w sprawie nowego klubu. Jak na razie nie ma też oficjalnych informacji na temat porozumienia piłkarza z Juventusem.

Wcześniej w mediach spekulowano, że agent 29-letniego pomocnika Man Utd pojawił się w poniedziałek 16 maja w Turynie. Celem jego wizyty miało być sfinalizowanie transferu Pogby do giganta Serie A.

Czytaj więcej: Pogba w kontakcie z PSG. Wkrótce spotkanie z kolejnym gigantem

Komentarze