Chelsea otwarta na sprzedaż skrzydłowego. Klub może przebierać w ofertach

Hakim Ziyech
Pressfocus Na zdjęciu: Hakim Ziyech

Ku końcowi zbliża się już czas Hakima Ziyecha w Chelsea. Marokańczyk wciąż nie przekonuje Grahama Pottera, a jak przekazał Fabrizio Romano, Chelsea jest otwarta na sprzedaż skrzydłowego.

  • Wiele klubów zainteresowanych jest zakontraktowaniem Hakima Ziyecha
  • Chelsea otworzyła się na sprzedaż Marokańczyka
  • Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem dla 29-latka wydaje się Serie A

Ostatnie dni Ziyecha w Chelsea?

Sytuacja Hakima Ziyecha w ostatnich tygodniach w Chelsea uległa lekkiej poprawie, jednak nie na tyle, żeby Graham Potter postanowił na niego regularnie stawiać. Marokańczyk rozegrał przyzwoity mecz przeciwko Liverpoolowi, ale nie zapewni mu to przyszłości w The Blues

Fabrizio Romano przekazał, że władze Chelsea są otwarte na sprzedaż skrzydłowego, a do klubu wpływa za niego wiele ofert. Ziyech jest przede wszystkim łączony z przenosinami do Serie A. O jego angaż starają się Milan i Roma. Również FC Barcelona wykazywała zainteresowanie usługami 29-latka, a przenosiny do Dumy Katalonii rekomendował mu Ruud Gullti. 

Dziennikarze The Sun twierdzą, że zawodnik jest obecnie w trakcie rozmów z AS Romą, a w klubie miąłby zastąpić Nicolo Zaniolo, który został wystawiony na listę transferową. Jose Mourinho naciska na pozyskanie Marokańczyka, którego umiejętności ceni wysoko. Inną możliwością jest również pozostanie w Anglii. Kilka zespołów z Premier League złożyło już oferty Chelsea.

Sprawdź również: Vlahović szuka odejścia z Juventusu. Chce grać w Lidze Mistrzów

Komentarze