Lech nie pozyska piłkarza Bundesligi. Jest poza finansowym zasięgiem

Jak poinformował Sebastian Staszewski, dziennikarz "Interii", Lech Poznań nie sprowadzi latem Daleya Sinkgravena z Bayeru Leverkusen. Tematu transferu Holendra w ogóle nie było, ponieważ znajduje się on poza finansowym zasięgiem polskich zespołów.

Daley Sinkgraven
Obserwuj nas w
IMAGO / Team 2 Na zdjęciu: Daley Sinkgraven
  • Lech Poznań nie sprowadzi latem zawodnika z Bundesligi
  • Tematu transferu Sinkgravena do Polski nawet nie było
  • Do tego zawodnika znajduje się poza finansowym zasięgiem drużyn Ekstraklasy

Daley Sinkgraven nie wzmocni Lecha Poznań

Sebastian Staszewski donosi, że Daley Sinkgraven nie zasili szeregów Lecha Poznań. Dziennikarz “Interii” poinformował, iż trzy źródła dały mu do zrozumienia, że tematu transferu holenderskiego defensora z Bayeru Leverkusen w ogóle nie było, ponieważ znajduje się on poza finansowym zasięgiem klubów Ekstraklasy.

Staszewski poinformował również w piątek, że zespół Lecha Poznań wzmocni Elias Andersson. Szwed zastąpi w ekipie Johna van den Broma Pedro Rebocho, który zasilił szeregi jednej z saudyjskich ekip. Transfer 27-latka oznacza ostatecznie, że Daley Sinkgraven nie trafi latem do “Kolejorza”.

Daley Sinkgraven w minionej kampanii Bundesligi rozegrał 12 spotkań, w których zanotował dwie asysty. Holender wyceniany jest przez portal “Transfermarkt” na trzy miliony euro.

Sprawdź także: Duże wzmocnienie klubu z Ekstraklasy. Wolski ma nowy zespół

Komentarze