Manchester United szykuje gigantyczną ofertę za pomocnika Realu Madryt

Manchester United latem może przejść spore zmiany kadrowe. Klub planuje przeznaczyć dużą sumę pieniędzy na wzmocnienia, a na szczycie listy życzeń znajduje się Eduardo Camavinga. Zdaniem redakcji Fichajes Czerwone Diabły gotowe są przeznaczyć na niego aż 130 milionów euro.

Eduardo Camavinga
Pressfocus Na zdjęciu: Eduardo Camavinga
  • Manchester United latem chciałby wzmocnić formację pomocy
  • Czerwone Diabły postarają się o pozyskanie Eduardo Camavingi
  • Klub szykuje za Francuza ofertę w wysokości 130 milionów euro

Camavinga wysoko wyceniany przez Manchester United

Sporo problemów Manchesteru United w bieżącym sezonie brało się z niemocy w środku pola. Erik ten Hag ufa tylko określonej grupie piłkarzy, a latem chciałby pozbyć się wielu zbędnych zawodników. Na ich miejsce ma już zaplanowane kandydatury. 

Redakcja Fichajes przekazała, że jednym z głównych celów transferowych Czerwonych Diabłów jest Eduardo Camavinga. Francuz dobre mecze gorszymi, choć Real Madryt postrzega go za przyszłą gwiazdę zespołu. Dlatego też w Manchesterze szykują gigantyczną ofertę, która miałaby skłonić Królewskich do sprzedaży pomocnika. 

Redakcja Fichajes podaje, że Manchester United jest gotowy latem złożyć za Francuza ofertę w wysokości 130 milionów euro. Mocno przekraczałoby to jego aktualną wartość rynkową. Los Blancos w sierpniu 2021 roku zapłacili za niego nieco ponad 30 milionów euro. 

Manchester United wysoko ocenia potencjał Camavingi. Zdaniem działaczy klubu może on wkrótce stać się jedną z największych gwiazd futbolu. 

Sprawdź również: Niemieccy giganci dołączają do wyścigu po gwiazdę Ajaxu

Komentarze