Chelsea nie może dojść do porozumienia z reprezentantem Niemiec

Antonio Ruediger
fot. PressFocus Na zdjęciu: Antonio Ruediger

Antonio Ruediger to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym. Nowe informacje na temat reprezentanta Niemiec przekazał w mediach społecznościowych Fabrizio Romano.

  • Antonio Ruediger wygląda na to, że niebawem zmieni klub
  • Reprezentant Niemiec nie kwapi się do parafowania nowego kontraktu z Chelsea
  • Real Madryt wydaje się najbardziej zainteresowany pozyskaniem piłkarza

Chelsea bez porozumienia z Ruedigerem

Antonio Ruediger ma kontrakt ważny z Chelsea do końca czerwca 2022 roku. Zawodnik już od miesiąca prowadzi rozmowy z klubem z Londynu w sprawie nowego kontraktu, ale do porozumienia wciąż daleko.

Tymczasem wygląda na to, że Real Madryt nie pozyska piłkarza zimą. Fabrizio Romano przekazał na Twitterze, że władze Królewskich mają plan, aby pozyskać zawodnika, ale na zasadzie wolnego transferu latem przyszłego roku.

Innym klubem, który jest zainteresowany pozyskaniem Ruedigera, jest Bayern Monachium. Bawarczycy nie są jednak na dzisiaj w stanie spełnić oczekiwań finansowych Niemca, który w Chelsea może liczyć na tygodniówkę w wysokości 100 tysięcy funtów. Tym samym rocznie na konto piłkarza wpływa suma ponad pięciu milionów funtów.

W gronie klubów chętnych na transfer z udziałem Ruedigera wymieniano też Tottenham Hotspur. Znany włoski dziennikarz sportowy wyraził jednak przekonanie, że działacze The Spurs nie biorą udziału w wyścigu po piłkarza The Blues.

W tej kampanii Ruediger wystąpił łącznie w 21 meczach, notując w nich dwa gole.

Czytaj więcej: Chelsea zamierza przedłużyć umowę z Thiago Silvą

Chelsea
Everton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16. grudnia 2021 20:43.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze