Cel transferowy PSG i United: Marzę o grze dla wielkiego klubu

Randal Kolo Muani notuje znakomity sezon. Reprezentant Francji w 35 meczach dla Eintrachtu Frankfurt strzelił 16 goli i zanotował 14 asyst. Jego kapitalne występy wzbudziły zainteresowanie najsilniejszych drużyn Europy. Co na temat swojej przyszłości mówi sam napastnik?

Randal Kolo Muani
PressFocus Na zdjęciu: Randal Kolo Muani
  • Randal Kolo Muani w tym sezonie strzelił 16 goli i zanotował 14 asyst
  • Francuz w lecie może zmienić miejsce pracy
  • 24-latek chce grać dla “wielkich klubów”

Transfery. Kolo Muani gotowy na zmianę klubu

Randal Kolo Muani w rozmowie z L’Equipe odniósł się między innymi do swojej przyszłości w reprezentacji Francji. 24-latek przyznał, że “jest gotowy, by zastąpić Oliviera Giroud i przejąć rolę dziewiątki w kadrze Trójkolorowych”:

– Jestem gotowy do tej roli, ale decyzja będzie należała do trenera. I nie zapominajmy, że są tutaj weterani, którym należy się szacunek. Osiągnęli tutaj tak wiele i nadal się od nich uczę.

Jednak w kontekście zbliżającego się letniego okienka transferowego najbardziej interesującym fragmentem wypowiedzi snajpera Eintrachtu Frankfurt jest ten dotyczący jego sytuacji po zakończeniu sezonu. Gdzie zagra Francuz?

– Dużo i długo już o tym rozmawiamy, ale staram się skupić na występkach w moim obecnym zespole. Kontynuujemy sezon, a co stanie się po zakończeniu rozgrywek – zobaczymy w lecie. Oczywiście zawsze marzyłem o grze w dużych klubach.

Wprawdzie Kolo Muani nie potwierdził negocjacji z żadnym z gigantów europejskiego futbolu, ale coraz więcej wskazuje na to, że po zaledwie jednym sezonie gry dla Die Adler środkowy napastnik zmieni miejsce pracy.

Komentarze