Cel transferowy Blaugrany przed kluczową decyzją. Saudyjczycy kuszą go ogromną pensją

FC Barcelona chciałaby w swoich szeregach Marcelo Brozovicia, którego traktuje jako następcę Sergio Busquetsa. Ma niewielkie szanse na powodzenie transakcji, gdyż Chorwat zaakceptował ofertę saudyjskiego Al-Nassr i jest bardzo bliski wyprowadzki z Europy - informuje Fabrizio Romano.

Marcelo Brozović
Obserwuj nas w
fot. Imago/Box to Box Pictures Na zdjęciu: Marcelo Brozović
  • Marcelo Brozović jest o krok od opuszczenia Interu Mediolan
  • Chorwacki pomocnik zaakceptował propozycję Al-Nassr i szykuje się do dalekiej przeprowadzki
  • FC Barcelona podejmie jeszcze próbę przekonania go do pozostania w Europie

Chorwat zmieni zdanie pod wpływem Blaugrany?

Dla FC Barcelony Marcelo Brozović stał się opcją do wzmocnienia środka pola po odejściu Sergio Busquetsa. Sztab szkoleniowy uważa, że obaj zawodnicy prezentują podobny zestaw umiejętności, dlatego zastąpienie weterana Chorwatem byłoby czymś naturalnym. Duma Katalonii musi się jednak spieszyć, gdyż pomocnik Interu lada moment opuści Mediolan i przeniesie się do Arabii Saudyjskiej.

Brozović zaakceptował już atrakcyjną ofertę tamtejszego Al-Nassr. Klub dogadał się również z Interem w kwestii kwoty transferu, która wyniesie około 24 miliony euro. Ostateczna decyzja należy do samego zawodnika.

Blaugrana jest świadoma trudnej sytuacji, lecz zamierza podjąć jeszcze jedną próbę przekonania go do przenosin do Hiszpanii. Nie ma jednak większych szans, biorąc pod uwagę warunki, jakie zaproponowano Brozoviciowi w Al-Nassr.

Zobacz również: Man Utd chce przewietrzyć szatnię. Wycenił zawodników na wylocie

Komentarze