Man United wysunął się na prowadzenie w walce o wielki talent

Eduardo Camavinga
Eduardo Camavinga PressFocus

Jak donosi Fabrizio Romano, Manchester United jest najbliżej sprowadzenia Eduardo Camavingi. Stade Rennais jest otwarte na negocjacje, bo chce uniknąć odejścia gracza za darmo w przyszłym roku.

  • Manchester United prowadzi rozmowy z agentami Eduardo Camavingi
  • 18-latek może kosztować około 30 milionów euro, bo za rok kończy się jego kontrakt ze Stade Rennais
  • Utalentowanym pomocnikiem zainteresowane są również drużyny Paris Saint-Germain i Realu Madryt

Manchester United najbliżej sprowadzenia Camavingi

Eduardo Camavinga to zdecydowanie jeden z najbardziej pożądanych talentów młodego pokolenia. 18-latek od dwóch sezonów jest podstawowym pomocnikiem Stade Rennais, a we wrześniu ubiegłego roku zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Francji. O niezwykle utalentowanego gracza mają zamiar bić się największe kluby na świecie. W poprzednich miesiącach wydawało się, że Camavinga trafi do Realu Madryt. Fanem talentu swego rodaka był Zinedine Zidane. Ten jednak nie trenuje już Królewskich, a ci w dodatku oszczędzają pieniądze na sprowadzenie Kyliana Mbappe lub Erlinga Haalanda. Bardzo zainteresowani sprowadzeniem Francuza jest też Paris Saint-Germain. Fabrizio Romano podaje jednak, że nowy klub wysunął się na prowadzenie w wyścigu o podpis 18-latka.

Według popularnego dziennikarza Manchester United prowadzi już rozmowy w sprawie transferu Camavingi. Czerwone Diabły są tym bardziej zainteresowane, że Stade Rennais może zgodzić się na śmiesznie niską, patrząc na potencjał gracza, kwotę. By pomocnik nie odszedł w przyszłym roku za darmo, klub występujący w Ligue 1 rozważyć ma bowiem nawet ofertę opiewającą na 30 milionów euro. Angielski gigant widzi w Camavindze długoterminową inwestycję i podporę drugiej linii na długie lata. PSG nadal jednak nie odpadło z wyścigu, więc Manchester United musi przygotować się na skomplikowane negocjacje.

Komentarze