BVB zainteresowane Drągowskim? Wypowiedź agenta bramkarza

Bartłomiej Drągowski
Bartłomiej Drągowski PressFocus

Od kilku tygodni pojawiały się plotki, jakoby Borussia Dortmund była zainteresowana Bartłomiejem Drągowskim. W rozmowie z Firenze Viola agent zawodnika, Mariusz Kulesza, skomentował te doniesienia.

Drągowski może wykonać kolejny krok

Fiorentina nie może tego sezonu zaliczyć do udanych. Zespół zajmuje obecnie niską, czternastą lokatę w Serie A i w końcowej części kampanii nie grają już o większą stawkę. Ze stratą 21 punktów nie mają szans na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów, spadek również byłby wielką niespodzianką.

W tym marazmie jednym z najlepszych zawodników Violi jest Bartłomiej Drągowski. Polak nie tylko świetnie broni, ale ostatnio zanotował również asystę przy trafieniu Dusana Vlahovicia.

Portal poświęcony Fiorentinie postanowił porozmawiać z agentem bramkarza, Mariuszem Kuleszą.

Drągowski jest bardzo szczęśliwy we Fiorentinie. Uważam, że radzi sobie naprawdę dobrze i notuje świetne występy. Zespół ma trochę problemów, ale skład ma wielki potencjał – skomentował Kulesza występy swojego podopiecznego. Następnie wypowiedział się na temat najbardziej interesującej kwestii, czyli zainteresowania ze strony BVB.

Potwierdzam, że duże kluby, pokroju Borussii Dortmund, są zainteresowane Bartłomiejem. Oczywiście, bardzo mnie to cieszy, że ekipy na poziomie Ligi Mistrzów chciałyby go u siebie. Aktualnie najważniejsza jest dla niego jednak koncentracja na zakończeniu tego sezonu i uzbieraniu przez Violę jak największej liczby punktów – spuentował agent.

Drągowski wystąpił w tym sezonie w 28 spotkaniach Serie A. W sześciu z nich zanotował czyste konto.

Komentarze