Brighton dopina transfer pomocnika. Na tym nie koniec

Mahmoud Dahoud zostanie nowym zawodnikiem Brighton. Umowa została już podpisana i będzie obowiązywać do 2027 roku. Oficjalnego ogłoszenia należy spodziewać się w przyszłym tygodniu - informuje Fabrizio Romano.

Mahmoud Dahoud
fot. PressFocus Na zdjęciu: Mahmoud Dahoud
  • Brighton po historycznym sezonie rozstanie się z największymi gwiazdami
  • Aby nie stracić na jakości, prowadzone są prace nad sensownymi wzmocnieniami
  • Kontrakt z angielskim klubem podpisał już Mahmoud Dahoud

Mewy pozyskają piłkarza wicemistrza Niemiec

Brighton zakończyło fantastyczny sezon 2022/2023 na szóstym miejscu, co zaowocowało historycznym awansem do Ligi Europy. Przedstawiciele klubu mają świadomość, że największe gwiazdy wypromowały się na tyle, aby dołączyć do ekip z najwyższej półki. Roberto De Zerbi otwarcie przyznaje, że spodziewa się latem sprzedaży Alexisa Mac Allistera i Moisesa Caicedo.

Aby w przyszłym sezonie również walczyć o wysokie lokaty, konieczne jest sprowadzenie odpowiednich następców. Jeden zawodnik już niebawem zostanie oficjalnie ogłoszony. Fabrizio Romano informuje, że Mahmoud Dahoud podpisał już kontrakt obowiązujący do połowy 2027 roku. Borussia Dortmund nie była zainteresowana kontynuowaniem współpracy z niemieckim pomocnikiem.

Nie będzie to jedyne wzmocnienie środka pola. Brighton planuje kolejne transfery i zamierza wydać spore pieniądze, które zarobi na rozstaniach z Mac Allisterem i Caicedo.

Zobacz również: Zaskakująca opcja dla Królewskich. To on zastąpi Benzemę?

Komentarze