Borysiuk wypożyczony do Wisły Płock

Ariel Borysiuk
Obserwuj nas w
fot. Wisła Płock Na zdjęciu: Ariel Borysiuk

Nie do Górnika Zabrze, a do Wisły Płock trafił ostatecznie Ariel Borysiuk, który pożegnał się z Lechia Gdańsk. Do ekipy z Mazowsza zawodnik trafił na wypożyczenie do końca sezonu, poinformowała oficjalna strona Nafciarzy.

Czytaj dalej…

Borysiuk zawodnikiem Lechii Gdańsk jest od początku 2018 roku, ale jej barwy reprezentował również wcześniej w latach 2014-2015 i wiosną 2017. W sumie w Lechii rozegrał dotychczas 88 meczów i zdobył trzy bramki. W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 zanotował 5 występów w LOTTO Ekstraklasie, a w sumie w najwyższej klasie rozgrywkowej ma ich w dorobku aż 188.

– Osoby Ariela raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To bardzo utalentowany zawodnik z doświadczeniem na poziomie międzynarodowym – ma za sobą wiele występów w ekstraklasie, jak i w ligach zagranicznych. Zawodnik zwiększy rywalizację w środku pola, tym bardziej z uwagi na transfer Damiana Szymańskiegodo Rosji. Jestem pewien, że to właściwy ruch, a Ariel szybko wkomponuje się w naszą drużynę – powiedział dyrektor sportowy Wisły Płock Łukasz Masłowski.

Komentarze