FC Barcelona osiągnęła porozumienie z Bernardo Silvą

Bernardo Silva
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bernardo Silva

“Duma Katalonii” osiągnęła pełne porozumienie z Bernardo Silvą. Piłkarz Manchesteru City jest chętny na przeprowadzkę do Hiszpanii, lecz FC Barcelona musi najpierw rozwiązać sytuację z Frenkiem de Jongiem.

  • FC Barcelona nie kończy letniego okienka transferowego. Obecnym priorytetem jest ściągnięcie Bernardo Silvy
  • “Duma Katalonii” doszła do pełnego porozumienia z Portugalczykiem, który chce podjąć się nowego wyzwania w Hiszpanii
  • Aby transfer doszedł do skutku, najpierw FC Barcelona musi rozwiązać sytuację z Frenkiem de Jongiem. Ofertę za Holendra składa Manchester United

Jeszcze jeden hitowy transfer

FC Barcelona zalicza imponujące okienko transferowe. Zespół wzmocnili już między innymi Robert Lewandowski, Raphinha i Jules Kounde, a na horyzoncie wciąż nie widać końca. Tym razem władze hiszpańskiego giganta celują w Bernardo Silvę.

Pomocnik Manchesteru City ma ochotę na zmienienie otoczenia i spróbowanie swoich sił w Hiszpanii. Prywatnie jest też kibicem FC Barcelony, a gra w niej była dla 27-latka młodzieńczym marzeniem.

Kataloński “Sport” informuje, że FC Barcelona doszła do pełnego porozumienia z reprezentantem Portugalii. Manchester City również nie zamierza zatrzymywać za wszelką cenę swojego zawodnika i zgodzi się na sprzedaż za 80-90 milionów euro.

Aby transfer doszedł do skutku, “Duma Katalonii” musi najpierw rozwiązać sytuację Frenkiego de Jonga. To pieniądze zarobione na sprzedaży Holendra mają zostać przeznaczone właśnie na zakup Silvy. Problem stanowi fakt, że de Jong nie specjalnie myśli o opuszczeniu zespołu i odrzuca ofertę Manchesteru United.

Były zawodnik Ajaksu Amsterdam zgodzi się na transfer do Chelsea, lecz ta nie jest na ten moment w stanie zaproponować FC Barcelonie zadowalających pieniędzy.

Zobacz również: Wyjaśniła się przyszłość napastnika Liverpoolu

Komentarze