Medhi Benatia
Medhi Benatia fot. Lukasz Skwiot / Cyfrasport / Newspix / ABACAP

Benatia: Powrót do Romy? Może

Medhi Benatia udzielił ostatnio kolejnego już wywiadu od momentu, gdy opuścił szeregi Juventusu FC. Tym razem marokański piłkarz zasugerował, że w przyszłości może wrócić do AS Romy.

Czytaj dalej…

Benatia zmienił barwy klubowe w trakcie zimowej sesji transferowej, decydując się na grę w katarskim AL-Duhali. Wpływ na to miał fakt, że od momentu, gdy do ekipy z Piemontu wrócił Leonardo Bonucci, to notowania Marokańczyka spadły. Zawodnik pozwolił sobie skomentować pracę trenera Starej Damy, która jego zdaniem pozostawiała wiele do życzenia.

– Massimiliano Allegri jest bardzo dobrym trenerem, jeśli mówimy o jego karierze – powiedział Benatia w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

– Nigdy nie miałem z nim żadnych kłopotów, chociaż postępował ze mną nie do końca fair. Może powinienem więcej rozmawiać z nim twarzą w twarz? – zastanawiał się zawodnik.

Swego czasu w ostrych słowach na temat marokańskiego piłkarza wypowiadał się natomiast prezydent Giallorossich w osobie Jamesa Palotty. Benatia przekonuje jednak, że Roma to cały czas wyjątkowy klub dla niego.

– Dzięki Rudiemu Garcii zyskałam większą pewność siebie. Czasem występowałem w roli jego tłumacza – mówił zawodnik.

– Pod jego batutą byłem kapitanem drużyny, zastępując takich zawodników, jak Francesco Totti, czy Daniele De Rossi. Pobyt w Romie zapamiętam zatem do końca życia. Fani tego klubu zasługują na zwycięstwa. Czy wrócę do tego klubu? Może kiedyś – skwitował. – zaznaczył.


Komentarze