Barcelona wywęszyła okazję. Ruszy po pomocnika z Championship?

FC Barcelona poszukuje środkowego pomocnika, który da więcej jakości od Oriola Romeu. Na liście życzeń znalazł się Wilfried Ndidi, który w przyszłym roku byłby dostępny w ramach wolnego transferu.

Wilfried Ndidi
Obserwuj nas w
fot. Imago/Will Palmer/Sportsphoto Na zdjęciu: Wilfried Ndidi
  • FC Barcelona w dalszym ciągu poszukuje jakościowego środkowego pomocnika
  • Jedną z opcji stał się dla niej Wilfried Ndidi
  • Pomocnik Leicester City byłby dostępny w ramach wolnego transferu

Duma Katalonii skorzysta z szansy?

Minionego lata FC Barcelona poszukiwała następcy Sergio Busquetsa. Na jej liście życzeń nie brakowało nazwisk z najwyższej półki, jednak z uwagi na brak funduszy stanęło na opcji tymczasowej. Za niewielkie pieniądze pozyskano Oriola Romeu, który w barwach Dumy Katalonii rozczarowuje. Xavi Hernandez w dalszym ciągu pożąda pomocnika, który będzie skutecznym łącznikiem między defensywą a środkiem pola.

Angielskie media sugerują, że Barcelona rozważa podjęcie próby pozyskania Wilfrieda Ndidiego. Po spadku z Premier League Nigeryjczyk jako jeden z niewielu nie opuścił Leicester City. Pozostał w drużynie, z którą walczy o błyskawiczny powrót do elity.

Dla Dumy Katalonii byłby to bardzo korzystny ruch z punktu widzenia finansowego. W przyszłym roku wygasa kontrakt Ndidiego, co oznacza, że byłby dostępny w ramach wolnego transferu.

Zobacz również: Wyczekiwany powrót stał się faktem. Moder usiądzie na ławce w Premier League

Komentarze