fot. Nike

Atletico sięgnie po Lirolę?

Atletico Madryt może sprowadzić do drużyny obrońcę Sassuolo Pola Lirolę, jeżeli nie dojdzie do skutku transfer zawodnika Barcelony Nelsona Semedo.

Czytaj dalej…

Hiszpański klub poszukuje nowych bocznych obrońców, po tym jak z klubem pożegnali się Juanfran i Lucas Hernandez, a wszystko wskazuje na to, że dołączy do nich również Filipe Luis.

Dotychczas Atletico było łączone ze sprowadzeniem obrońcy Napoli Elseida Hysaja i zawodnika Barcelony Nelsona Semedo. Obaj kosztowaliby jednak ponad 25 milionów euro i obaj odgrywają ważne role w swoich zespołach.

Przedstawiciele Atletico rozglądają się również za innymi zawodnikami i jednym z kandydatów do dołączenia do drużyny jest reprezentant hiszpańskiej młodzieżówki Pol Lirola. Według nieoficjalnych informacji, obrońca mógłby opuścić Sassuolo za około 15 milionów euro.

Sam piłkarz nie ukrywa, że chciałby spróbować czegoś nowego. – Sassuolo wiele dla mnie znaczy, mam prawie 100 występów w Serie A i Lidze Europy. Ale teraz nadszedł czas, aby ruszyć dalej. Na razie koncentruję się na Euro, a później podejmę decyzję – powiedział Lirola.

Komentarze