Arteta docenia Polaka. Trener Arsenalu ocenia okienko

Mikel Arteta (Arsenal)
PressFocus Na zdjęciu: Mikel Arteta (Arsenal)

Trener Arsenalu, Mikel Arteta, wypowiedział się o minionym okienku w wykonaniu jego klubu. Hiszpan w niezwykle pozytywny sposób ocenił dokonane transfery, w tym Jakuba Kiwiora.

  • Arsenal w styczniu dokonał trzech transferów
  • Mikel Arteta ocenił okienko w wykonaniu Kanonierów
  • Hiszpan pochwalił pozyskanie Jakuba Kiwiora

“Trudne, ale pozytywne”

Arsenal w styczniu pozyskał trzech zawodników. Na The Emirates zameldowali się Leandro Trossard, Jakub Kiwior i Jorginho, który dołączył do drużyny w ostatnim dniu okienka. Kanonierzy negocjowali przeprowadzkę Moisesa Caicedo, ale Brighton ostatecznie nie wyraził zgody na sprzedaż jednej z gwiazd. Jak transfery ocenił Mikel Arteta?

– To było naprawdę trudne okienko transferowe, ale ostatecznie bardzo pozytywne. Mieliśmy trzy główne pozycje, które chcieliśmy wzmocnić i na szczęście to zrobiliśmy – zaczął Hiszpan. – W postaci Leandro Trossarda sprowadziliśmy zawodnika, który już zna ligę i gra na świetnym poziomie. Jest wszechstronny i gwarantuje jakość – tego potrzebowaliśmy – dodał opiekun The Gunners.

Arteta chwali gracza. “Chciałem go kupić już lata temu”
Jorginho

W styczniowym okienku transferowym Arsenal pozyskał trzech zawodników. Oprócz Leandro Trossarda i Jakuba Kiwiora na The Emirates zameldował się także Jorginho, którego przenosiny skomentował Mikel Arteta, trener The Gunners. Arsenal w styczniu dokonał trzech transferów Klub z The Emirates zasilili Trossard, Kiwior i Jorginho Trener Kanonierów chwali najnowszy nabytek “Zawsze go podziwiałem” Jorginho w ostatnim

Czytaj dalej…

– Jakub Kiwior to młody talent z niesamowitym potencjałem. To odpowiedni zawodnik do naszego stylu gry, a poza tym przez cały poprzedni sezon nie mieliśmy rezerwowego środkowego obrońcy – kontynuował Arteta. – Natomiast w przypadku Jorginho wystarczy spojrzeć na jego CV. Jego doświadczeniem i jakość dowodzą temu, że w zimie podjęliśmy kilka naprawdę dobrych decyzji – zakończył szkoleniowiec lidera Premier League.

Komentarze