Arsenal może wykorzystać sytuację obrońcy Realu

Arsenal sięgnie po zawodnika Realu Madryt? Sunday Mirror twierdzi, że Kanonierzy są gotowi rozpocząć negocjacje z Królewskimi - na celowniku The Gunners znalazł się Ferland Mendy, który w lecie ma opuścić Los Blancos.

Ferland Mendy
PressFocus Na zdjęciu: Ferland Mendy
  • Arsenal może wzmocnić kadrę zawodnikiem Realu
  • Kanonierzy chcą zwiększyć rywalizację na lewej stronie obrony
  • Łączony z przenosinami do Londynu jest Ferland Mendy

Arsenal. Kanonierzy szukają wzmocnień w Madrycie

Ferland Mendy został poinformowany przez Real Madryt, że powinien poszukać sobie nowego pracodawcy. Królewscy nie widzą dla Francuza miejsca w kadrze na kolejny sezon i liczą na sprzedaż w letnim okienku, co może wykorzystać Arsenal. Wprawdzie Kanonierzy na pozycji lewego obrońcy mają już Ołeksandra Zinczenkę i Kierana Tierneya, ale Szkot jest łączony z opuszczeniem Londynu po zakończeniu obecnych rozgrywek.

Los Blancos chcą pozbyć się kilku zawodników, aby stworzyć miejsce w swoim składzie dla nowych piłkarzy i pomóc w finansowaniu ich umów, a 27-latek, którego kontrakt obowiązuje do 2025 roku, jest jednym z tych, których wskazuje się jako niepotrzebnych na Santiago Bernabeu.

Według Sunday Mirror Mendy liczy na trzyletnią umowę. Arsenal ma być jednym z tych zespołów, które są łączone z pozyskaniem Francuza, którego wycenia się na około 20 milionów euro.

Komentarze