Manchester United mógł latem sprzedać skrzydłowego. Zdoła się jeszcze odbudować?

Notowania Jadona Sancho w Manchesterze United po ostatnich wydarzeniach są wyjątkowo niskie. Włodarze Czerwonych Diabłów mają już dość problematycznego skrzydłowego i zdaniem dziennikarzy The Athletic byli gotowi sprzedać go w letnim oknie transferowym.

Jadon Sancho
Imago/Andy Rowland Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Manchester United był gotowy sprzedać Jadona Sancho w letnim oknie transferowym
  • Kluby z Arabii Saudyjskiej wyrażały zainteresowanie, jednak klub oczekiwał za niego przynajmniej 65 milionów euro
  • Skrzydłowy pozostał w drużynie, jednak jego notowania są wciąż bardzo niskie

Waży się przyszłość Jadona Sancho w Manchesterze United

Jadon Sancho ostatnimi wypowiedziami i działaniami w mediach społecznościowych stopniowo podkopuje swoją pozycję w Manchesterze United. Szatnia Czerwonych Diabłów ma już dość krnąbrnego gracza, który daleki jest od optymalnej formy. Nie jest on również w najlepszych stosunkach z trenerem Erikiem ten Hagiem

Dziennikarze The Athletic informują, że Manchester United był gotowy jest przy najbliższej okazji sprzedać Anglika. Bliski tego był już w letnim oknie transferowym, jednak żaden z klubów z Arabii Saudyjskiej nie zaoferował za niego oczekiwanej kwoty w wysokości 65 milionów euro. 

Jadon Sancho w obecnym sezonie spędził na boisku zaledwie 76 minut w łącznie trzech meczach. Nie zanotował w nich bramki ani asysty. Jego wartość na portalu Transfermarkt spadła już do 45 milionów funtów. 

Przeczytaj: Zwrot w konflikcie Sancho vs Manchester United? Gest gracza

Komentarze