Zwrot w konflikcie Sancho vs Manchester United? Gest gracza

Tuż przed przerwą reprezentacyjną wybuchł konflikt pomiędzy Jadonem Sancho a Erikiem ten Hagiem. We wtorek piłkarz usunął post skierowany w trenera. Wydaje się zatem, że Anglik chce zakopać topór wojenny.

Jadon Sancho
IMAGO / Sebastian Frej Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Przed przerwą reprezentacyjną wybuchł konflikt pomiędzy Erikiem ten Hagiem a Jadonem Sancho
  • Anglik skierował w swojego trenera post w mediach społecznościowych, w którym nie przebierał w słowach
  • Media sugerowały, że zakopanie topora wojennego jest niemożliwe. We wtorek, jednak, piłkarz usunął wspomniany post. Wygląda zatem na to, że spróbuje odnowić swoje relacje ze szkoleniowcem i klubem

Sancho usunął post skierowany w ten Haga. Czy to wystarczy?

Na początku września Jadon Sancho nie znalazł się w kadrze Manchesteru United na starcie z Arsenalem (1:3). Na konferencji pomeczowej Erik ten Hag powiedział wprost, że jego podopieczny swoją postawą na treningach nie dał podstaw do powołania. Skrzydłowy zareagował mocnym postem w mediach społecznościowych, w którym nazwał swojego trenera kłamcą.

Angielskie media przekonywały, że tego konfliktu nie uda się rozwiązać bez ofiar. Wydawało się pewne, że Sancho niebawem opuści Manchester United. We wtorek, jednak, 23-latek usunął wspomniany post. Można to rozumieć jako wyciągnięcie ręki w kierunku klubu i ten Haga. Pytanie brzmi: czy to wystarczy, by zakopać topór wojenny?

Sancho, jak dotąd, w tym sezonie rozegrał 76 minut w trzech meczach Premier League. Nie udało mu się w tym czasie zanotować bramki czy asysty.

Czytaj więcej: Hoeness dementuje plotki. “Bayern nie stanie na przeszkodzie”.

Manchester United
Brighton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 września 2023 15:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze