Angielski gigant wycofuje się z transferu. Dobra wiadomość dla Chelsea

Liverpool nie zamierza kontynuować prac nad transferem Manuela Ugarte i skupia się na finalizacji innych celów. To dobra wiadomość dla Chelsea, która wykazuje poważne zainteresowanie pomocnikiem Sportingu.

Manuel Ugarte
fot. PressFocus Na zdjęciu: Manuel Ugarte
  • Manuel Ugarte czeka na powodzenie dużego transferu
  • Urugwajczyk cieszy się największym zainteresowaniem na Wyspach Brytyjskich
  • Liverpool wycofuje się z prac nad transferem, co stawia Chelsea w roli faworyta

The Blues szykują letnie wzmocnienia

Chelsea pod wodzą Mauricio Pochettino ma w przyszłym sezonie wrócić na właściwe tory. Todd Boehly zamierza przygotować Argentyńczykowi kadrę gotową do walki o najwyższe cele. Latem na Stamford Bridge powinno zameldować się kilku nowych piłkarzy, w tym przynajmniej jeden środkowy pomocnik. Kandydatem do zasilenia szeregów The Blues jest Manuel Ugarte.

Urugwajczyk rozgrywa bardzo dobry sezon w barwach Sportingu i jest typowany do przeprowadzki na Wyspy Brytyjskie. Do tej pory londyńczycy spodziewali się konkurencji ze strony Liverpoolu, jednak finalnie są stawiani w roli niekwestionowanego faworyta.

The Reds nie zamierzają bowiem kontynuować związanych z transferem Ugarte i skupiają się na innych opcjach. Priorytetem jest ściągnięcie Alexisa Mac Allistera z Brighton.

To sprawia, że Chelsea będzie mogła przystąpić do działania bez zbędnej presji. Portal “Transfermarkt” wycenia 22-latka na 25 milionów euro.

Zobacz również: Man City pokrzyżuje plany The Reds? Gwiazdor Brighton rozchwytywany

Komentarze