Angel Di Maria odrzucił Juve. Jasny kierunek transferu

Angel Di Maria
Pressfocus Na zdjęciu: Angel Di Maria

Angel Di Maria ostatecznie odrzucił ofertę Juventusu. Zdaniem Matteo Moretto i dziennikarzy Relevo, Argentyńczyk jest coraz bliżej FC Barcelony. Podobno on sam woli też ofertę z Hiszpanii.

  • Angel Di Maria odrzucił zaloty Juve
  • Coraz więcej wskazuje na przejście do Barcy
  • Temat tego transferu budzi w Hiszpanii wielkie emocje

Di Maria zmierza w kierunku Camp Nou

Angel Di Maria może negocjować z każdym klubem i wygląda na to, że obrał kierunek transferu. FC Barcelona włączyła się do wyścigu, powalając na łopatki Juventus. Według źródeł Matteo Moretto, Stara Dama negocjowała z obozem Argentyńczykiem od kilku tygodni. Pomimo poświęconego czasu, wizja projektu nie przekonała 34-latka.

– “Di Maria coraz dalej od Juve, Barca wygrywa wyścig” – przekazał Moreno.

– “Jest zdeterminowany, by odrzucić włoską propozycję, woli grać w Hiszpanii” – twierdzi Relevo.

Jego przygoda w PSG dobiegła końca. Spędził tam wspaniały czas, dzieląc szatnię z wybitnymi piłkarzami. Kiedyś też reprezentował barwy Realu Madryt. Cała operacja jest uważnie śledzona przez hiszpańskie media. Obok Tchoumaniego, Di Maria jest kolejnym tematem, który wzbudza spore emocje.

Francuz wkrótce złoży podpis na kontrakcie w ekipie Królewskich. Podczas gdy, były gracz tego zespołu może za chwilę związać się z Dumą Katalonii. Lato w Hiszpanii zapowiada się ciekawie, bo La Liga potrzebuje wielkich nazwisk, więc o głośnych transferach na pewno jeszcze usłyszymy.

Czytaj więcej: Di Maria o Pochettino w PSG. “Zmiany pomogą Messiemu stać się lepszym”

Komentarze