Piłkarz chce opuścić latem Lipsk. Klub nie będzie robił mu problemu

Andre Silva nie rozgrywa dobrego sezonu na boiskach Bundesligi i głównie pełni rolę zmiennika. Jak informuje dziennik "Bild", portugalski napastnik jest właśnie niezadowolony z czasu spędzonego na boisku i poprosił władze RB Lipsk o odejście. Klub już wycenił piłkarza na 20 milionów euro.

Andre Silva
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Andre Silva
  • Andre Silva chce latem zmienić barwy klubowe
  • Portugalski napastnik poprosił władze Lipska o odejście
  • Klub już wycenił piłkarza na 20 milionów euro

Andre Silva gotowy na przeprowadzkę. Lipsk oczekuje konkretnych ofert transferowych

Jak donosi dziennik “Bild”, Andre Silva poprosił władze RB Lipsk o odejście. Portugalski napastnik jest niezadowolony z czasu spędzonego na boisku, a powodem takich decyzji trenera Marco Rose jest jego słaba forma w tym sezonie. Klub zgodził się na odejście zawodnika, ale oczekuje tylko konkretnych ofert transferowych, które będą wynosić minimum 20 milionów euro.

Władze Lipska nie będą robiły problemu zawodnikowi ze zmianą barw klubowych, ponieważ już od przyszłego sezonu w zespole będzie występował utalentowany napastnik – Benjamin Sesko. Ponadto skauci “Byków” bacznie obserwowali w ostatnich tygodniach napastnika Royal Union Saint-Gilloise, Victora Boniface’a, za którego planują wkrótce złożyć ofertę transferową.

Andre Silva rozegrał w tym sezonie łącznie we wszystkich rozgrywkach 43 spotkania. Zdobył w tym czasie dziewięć bramek oraz zanotował tyle samo asyst.

Sprawdź także: Poważna kontuzja piłkarza Bayeru Leverkusen. W tym sezonie już nie zagra

Komentarze