Fabinho obierze popularny kierunek? Lukratywny kontrakt na stole

Nicolo Schira informuje, że saudyjski Al-Ittihad planuje wkrótce złożyć oficjalną ofertę Liverpoolowi za Fabinho. Na stole brazylijskiego pomocnika pojawił się już lukratywny kontrakt, z zarobkami w wysokości 25 milionów euro rocznie.

Fabinho
Obserwuj nas w
IMAGO / Propaganda Photo Na zdjęciu: Fabinho
  • Al-Ittihad planuje sprowadzić w swoje szeregi Fabinho
  • Saudyjski klub planuje wkrótce złożyć oficjalną ofertę Liverpoolowi za Brazylijczyka
  • Pomocnik w nowym zespole będzie zarabiał aż 25 milionów euro rocznie

Saudyjczycy kuszą zarobkami pomocnika Liverpoolu

Al-Ittihad już od dłuższego czasu poluje na Fabinho. Nicolo Schira poinformował teraz, że saudyjski klub planuje na dniach złożyć oficjalną ofertę Liverpoolowi za brazylijskiego pomocnika. Propozycja ze wschodu ma sięgać aż 45 milionów euro, co spełnia żądania angielskiego klubu.

Fabinho w nowym zespole nie będzie mógł narzekać na zarobki. Bowiem otrzymał ofertę lukratywnego kontraktu, który ma wynosić 25 milionów euro rocznie. Dodatkowo umowa brazylijskiego pomocnika z saudyjskim klubem ma obowiązywać przez trzy najbliższe lata.

29-krotny reprezentant swojego kraju trafił do Liverpoolu w 2018 roku z Monaco za kwotę 45 milionów euro. Przez te pięć sezonów rozegrał łącznie 219 spotkań w koszulce “The Reds”. W tym czasie udało mu się 11-krotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować 10 asyst.

Sprawdź także: Transfer potwierdzony. Utalentowany Czech wylądował w M’Gladbach

Komentarze