Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Agent Pogby rozpoczął rozmowy z Realem!

Według doniesień Le10Sport agent Paula Pogby w osobie Mino Raioli rozpoczął rozmowy z przedstawicielami Realu Madryt w sprawie transferu swojego klienta. Jeden z najpotężniejszych menedżerów piłkarskich na świecie oczekuje w przypadku finalizacji transakcji prowizji w wysokości 18 milionów euro (16 milionów funtów).

Czytaj dalej…

Od dłuższego czasu media na całym świecie spekulują na temat przyszłości Francuza Pogby, którego dni w Man Utd wydają się policzone. Z jednej strony słychać głosy, że zawodnika chce pozyskać madrycki Real. Z drugiej pojawiają się informacje, że piłkarza znów chciałby mieć w swoich szeregach Juventusu FC.

Na dzisiaj zawodnikowi może być bliżej do hiszpańskiej ekipy, co sugerują negocjacje agenta Pogby z przedstawicielami Los Blancos.

Jednym z czynników mających wpływ na ewentualne porozumienie ws. transferu zawodnika omawianym przez Raiolę jest ten, który dotyczy zarobków reprezentanta Francji. Menedżer piłkarza oczekuje zapewnienia od Realu, że Pogba będzie jednym z trzech najlepiej opłacanych zawodników w klubie z Madrytu.

Przypomnijmy, że francuski pomocnik ma na swoim koncie łącznie 135 meczów w szeregach Czerwonych Diabłów,w  których zdobył 29 bramek, notując też 29 asyst. Pogba trafił do Man Utd z Juve w 2016 roku za 105 milionów, wracając do klubu z Old Trafford po czterech latach.


Komentarze