Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Agent Bale’a dementuje plotki na temat Bayernu

W trakcie minionego weekendu The Sun sugerował na swoich łamach, że Gareth Bale może trafić na wypożyczenie do Bayernu Monachium. Tymczasem doniesienia w tej sprawie dementuje menedżer reprezentanta Walii, sugeruję, że tego typu informacje nie mają nic wspólnego z prawdą.

Czytaj dalej…

– Bayern nie podjął decyzji o pozyskaniu Bale’a z Realu – rzekł Jonathan Barnett w rozmowie z ESPN.

Warto jednak odnotować, że w powszechnej opinii Walijczyk to prawdopodobnie jedyny zawodnik madryckiego Realu, który w trakcie letniej sesji transferowej pożegna się ze stołecznym klubem.

Ostatnie doniesienia sugerowały, że monachijczycy chcieli wypożyczyć Bale’a, biorąc też na swoje barki wynagrodzenia zawodnika. Miało to na celu wzmocnienie ofensywy Bayernu po tym, jak z klubem pożegnali się Arjen Robben i Franck Ribery. Menedżer piłkarza przekonuje jednak, że te doniesienia są nieprawdziwe.

Wcześniej pojawiały się głosy, że Bale może trafić do Manchesteru United. Wygląda jednak na to, że przedstawiciel Premier League nie kwapi się do tego, aby wykładać ogromne pieniądze za zawodnika, który co jakiś czas ma kłopoty zdrowotne.

Odnotujmy, że Bale rozegrał łącznie 231 spotkań w szeregach Los Blancos, notując w nich 102 trafienia. Zawodnik ma kontrakt ważny z klubem do końca czerwca 2022 roku.


Komentarze