Ważne interwencje Szczęsnego docenione przez włoskie media

Wojciech Szczęsny został dość dobrze oceniony przez włoskie media za występ w meczu z Interem Mediolan. Bramkarz Juventusu nie miał zbyt wiele pracy w tym meczu, ale na początku spotkania popisał się dwoma ważnymi interwencjami.

Wojciech Szczęsny
PressFocus Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
  • Juventus pokonał Inter po golu Filipa Kosticia
  • Szczęsny nie miał zbyt wiele pracy w tym meczu
  • Inter oddał tylko trzy celne strzały

Solidny występ Szczęsnego w bramce Juve

Inter Mediolan w meczu z Juventusem oddał tylko trzy celne strzały na bramkę Wojciecha Szczęsnego, który długimi fragmentami był w tym pojedynku bezrobotny. Polski bramkarz jednak tuż na początku spotkania popisał się dwoma ważnymi interwencjami, które uchroniły Starą Damę przed stratą bramki.

– Bez cudów między słupkami, ale zawsze był pewny i skuteczny w swoich interwencjach – napisali o Szczęsnym dziennikarze Calciomercato.com dając mu ocenę 6,5 w dziesięciostopniowej skali.

Identycznie jego występ oceniła redakcja TuttoJuve.com. – Mocno się rozgrzał po dwóch strzałach Barelli. Jednak w całym meczu rzadko był angażowany, poza dobrymi wyjściami do dośrodkowań – napisano.

W drużynie Juventusu najwyżej zostali ocenieni Rabiot oraz Fagioli, którzy otrzymali notę 7,5 od obu serwisów. TuttoJuve.com dodatkowo taką samą ocenę wystawiło Locatellemu.

Zobacz także: Inzaghi wściekły na VAR po porażce z Juve. “Prosimy o szacunek”

Komentarze