Ronaldo: Cieszy pierwsze trofeum w Juve

Cristiano Ronaldo
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Juventus FC pokonał w środowym spotkaniu o Superpuchar Włoch zawodników AC Milanu. Jedynego gola na wagę wygranej Starej Damy strzelił Cristiano Ronaldo, który nie krył radości z tego powodu po zakończeniu spotkania.

Czytaj dalej…

Portugalski zawodnik swoją bramkę zdobył po uderzeniu głową, wykorzystując precyzyjne podanie Miralema Pjanicia. Dodajmy, że mediolańczycy kończyli zawody w dziesięciu, bo z powodu czerwonej kartki plac gry musiał opuścić Frank Kessie.

– To był dla nas bardzo trudny mecz, bo niezwykle trudno jest grać w takich warunkach, gdy jest bardzo gorąco – mówił Ronaldo przed kamerą Rai Sport.

– Graliśmy dobrze, stworzyliśmy wiele okazji i oczywiście cieszę się, że udało mi się zdobyć zwycięską bramkę – dodał Portugalczyk.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Nie ukrywam, że chciałem rozpocząć 2019 rok od wywalczenia trofeum i to się udało. Wywalczył swój pierwszy sukces w Juve i bardzo się cieszę z tego powodu – kontynuował.

– To jednak dopiero początek,rozwijamy się krok po kroku. Wywalczyliśmy teraz Superpuchar Włoch, ale musimy cały czas ciężko pracować, aby zdobyć kolejne trofeum – zaznaczył zawodnik.

– Serie A to główny cel Juve, jesteśmy na szczycie tabeli, ale do końca sezonu jeszcze daleka droga, więc musimy dalej pracować – mówił.

– Swojego gola chciałbym zadedykować drużynie, mojej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim na całym świecie, którzy kochają Juve i kochają Cristiano – skwitował Portugalczyk.

Komentarze