Napoli czeka na decyzję Piotra Zielińskiego. Ustaliło ostateczną datę negocjacji

Piotr Zieliński wciąż nie podpisał jeszcze nowej umowy z Napoli, co powoli zaczyna niepokoić władze mistrza Włoch. Media włoskie przekazują, że Błękitni wyznaczyli deadline dla negocjacji kontraktowych z Polakiem, a także Victorem Osimhenem.

Piotr Zieliński
Imago/Franco Romano Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Kontrakt Piotra Zielińskiego wygasa wraz z końcem sezonu
  • Napoli wciąż nie udało się przekonać go do podpisania nowej umowy
  • Działacze ustalili deadline wraz z końcem roku 2023 dla przedłużeń kontraktów Polaka, a także Victora Osimhena

Piotr Zieliński ma czas na podjęcie decyzji do końca roku

Mimo wielu spekulacji w trakcie letniego okna transferowego Piotr Zieliński został w Napoli. Polak kuszony był ogromnymi zarobkami przez Saudyjczyków, jednak odmówił. Przedstawicielom mistrza Włoch nie udało się jednak przekonać go wciąż do przedłużenia kontraktu. Aktualna umowa wygasa wraz z końcem sezonu. 

Włoskie media uważają, że działacze Napoli wyznaczyli deadline dla rozmów kontraktowych z pomocnikiem. Według Calciomercato chcą zamknąć sprawę przed zakończeniem 2023 roku. Dotyczy to również przedłużenia kontraktu z Victorem Osimhenem. Klub chce odstraszyć kluby, które mogłyby zacząć kusić zawodników w styczniowym oknie transferowym.

Piotr Zieliński wciąż nie porozumiał się z Napoli w kwestii obniżki swoich zarobków. To główna kość niezgody między nim, a klubem. Osimhen natomiast uzgodnił już wysokość swojej pensji, jednak wciąż trwają negocjacje względem wysokości kwoty jego odstępnego.

Czytaj również: Włoskie media zachwycone Polakiem. “Tańczył i dogrywał, bawił się”

Komentarze