Niesamowita bomba Milika w meczu z Bolonią, Skorupski bezradny [WIDEO]

Arkadiusz Milik
PressFocus Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik nie zatrzymuje się w Juventusie. Reprezentant Polski w niedzielnym meczu 8. kolejki włoskiej Serie A zdobył swojego kolejnego gola dla Starej Damy.

• Kolejny świetny występ Milika w Juventusie
  • Polak zdobył bramkę w meczu z Bolonią
  • Były gracz Napoli tym razem nie dał żadnych szans Skorupskiemu

Milik błyszczy w Serie A

Juventus do przerwy prowadził w meczu z Bolonią 1:0 po golu Kosticia. Po zmianie stron Stara Dama podkręciła tempo i zdobyła kolejne bramki. Najpierw na 2:0 podwyższył Dusan Vlahović, a już trzy minuty później Łukasz Skorupski po raz kolejny musiał wyciągać piłkę z siatki.

Tym razem na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Milik, który atomowym uderzeniem z pola karnego nie dał żadnych szans Skorupskiego. Niewątpliwie jest gol wspaniałej urody.

Dla Arkadiusza Milika było to już czwarte trafienie w siódmym meczu dla Juventusu w tym sezonie, licząc wszystkie rozgrywki. Nie bez powodu Polak uważany jest za najlepszy letni transfer Starej Damy.