Milan wznowił rozmowy ws. nowej umowy Hakana Calhanoglu

Hakan Calhanoglu
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Hakan Calhanoglu

AC Milan według informacji Sky Sport Italia wznowił rozmowy z Hakanem Calhanoglu w sprawie nowego kontraktu. Sternicy Rossonerich podobno złożyli atrakcyjniejszą ofertę piłkarzowi.

  • AC Milan wciąż stara się przekonać Hakana Calhanoglu do przedłużenia umowy
  • Decydenci ekipy z Mediolanu przedstawili nową propozycję zawodnikowi
  • Jeśli Turek odrzuci nową ofertę, wówczas władze Rossonerich mają skupić się na szukaniu nowego ofensywnego pomocnika

Milan wciąż chętny na kontynuowanie współpracy z Calhanglu

AC Milan ma coraz mniej czasu na zatrzymanie reprezentanta Turcji w klubie. Aktualny kontrakt piłkarza wygasa z końcem czerwca. Wydawało, że rozstanie 27-latka z Czerwono-czarnymi jest już przesądzone. Okazuje się jednak, że niekoniecznie.

Przedstawiciele wicemistrzów Serie A złożyli piłkarzowi ofertę, która miała zapewnić mu cztery miliony euro rocznie. Hakan Calhanoglu ją jednak odrzucił. Włoscy dziennikarze podają natomiast, że Milan złożył kolejną propozycję, powiększając ofertę o pół miliona euro.

Ostateczna decyzja zawodnika ma zostać przedstawiona klubowi z Mediolanu w ciągu najbliższych kilku dni, a przynajmniej takie oczekiwania mają przedstawiciele władz Rossonerich. Jeśli Turek nie przystanie na takie warunki, wówczas Milan będzie szukał nowego ofensywnego pomocnika.

Na szczycie listy życzeń władz klubu z San Siro znajduje się Rodrigo De Paul z Udinese Calcio. Argentyńczyk wyceniany jest na 40 milionów euro. Niemniej decydenci klubu z Mediolanu mają plan, aby obniżyć tę sumę, dodając do oferty jednego z piłkarzy. Miałby nim być podobno Jens Petter Hauge.

Okienko transferowe co prawda będzie otwarte dopiero od 1 lipca. Już jednak wiadomo, że szeregi Rossoneri zasili Mike Maignan z Lille. Francuski bramkarz między słupkami Milanu ma zastąpić Gianluigiego Donnarummę.

Czytaj więcej: Milan oficjalnie pozyskał mistrza Francji

Komentarze