Milan nie potrafi dojść do porozumienia z Kessiem

Franck Kessie
fot. PressFocus Na zdjęciu: Franck Kessie

Franck Kessie ma kontrakt z AC Milanem tylko do końca trwającego sezonu. Sternicy Rossonerich mają zatem coraz mniej czasu, aby nie dopuścić do sytuacji, która była udziałem Gigi Donnarummy, który rozstał się z klubem na zasadzie wolnego transferu. Nowe wiadomości w sprawie ujawnił Gianluca Di Marzio.

Czytaj dalej…

  • Franck Kessie ma umowę ważnę z Milanem do końca czerwca 2022 roku
  • Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej nie potrafi dojść do porozumienia z klubem ws. nowego kontraktu
  • 24-latek przedstawił zaporowe dla aktualnych wicemistrzów Serie A żądania finansowe

Kessie blisko rozstania z Milanem?

Franck Kessie według informacji włoskich mediów otrzymał nową propozycję od Milanu, która może zapewnić piłkarzowi zarobki na poziomie 6,5 miliona euro rocznie. Kłopot w tym, że oczekiwania doświadczonego zawodnika są większe.

Media we Włoszech ujawniły, że negocjacje między klubem z Mediolanu a zawodnikiem zostały wstrzymane na kilka tygodni. Tymczasem ekspert ds. newsów transferowych Gianluca Di Marzio przekazał, że piłkarz ma oczekiwania finansowe na poziomie dziewięciu milionów euro rocznie.

W związku z powyższym można przypuszczać, że drogi zawodnika i ekipy z San Siro wkrótce się rozejdą. Chętnych na piłkarza jednak nie brakuje. Kessie znajduje się na celowniku Man Utd, Arsenalu, czy PSG.

W trakcie trwającej kampanii 24-latek wystąpił łącznie w 12 spotkaniach, zdobywając w nich dwie bramki. Kessie dołączył do Milanu z Atalanty., Najpierw latem 2017 roku na wypożyczenie. Z kolei w 2019 roku został sfinalizowany transfer definitywny.

Czytaj więcej: Kessie na radarze Manchesteru United

Komentarze