Marotta: Inter potrzebuje Icardiego

Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Dyrektror generalny Interu Mediolan w osobie Beppe Marotty jest pewny, że Mauro Icardi wkrótce wróci do gry. – Jesteśmy rodziną, a za kluczowe decyzje odpowiadają w niej rodzice – mówił sternik Nerazzurruch cytowany przez portal Football Italia.

Czytaj dalej…

Icardi nie grał w barwach mediolańskiej drużyny od momentu, gdy został pozbawiony opaski kapitana, co miało miejsce 13 lutego. Według oficjalnych doniesień powodem nieobecności Argentyńczyka jest kontuzja kolana.

– Mam nadzieję, że sytuacja się poprawi – mówił Marotta.

– Jesteśmy rodziną i rodzice muszą podejmować decyzje ze względu na swoje dzieci, ale to nie są kary. Są one dyktowane dlatego, aby dzieci mogły rosnąć i rosnąć – zaznaczył przedstawiciel klubu z miasta mody.

– Tak należy interpretować naszą decyzję. Mam nadzieję, że uda nam się naprawić to nieporozumienie tak szybko, jak to możliwe, ponieważ Icardi to dobry chłopak, który wiele dał Interowi i nadal może pomóc – zaznaczył Marotta.

– Mauro aktualnie boryka się z urazem kolana. Mamy nadzieję, że szybko się wyleczy i wróci do drużyny po przejściu rehabilitacji – skwitował Włoch.

Icardi trafił do Interu w 2013 roku z UC Sampdorii za 13 milionów euro. Obecny kontrakt piłkarza obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. W tej kampanii 26-latek wystąpił w 20 meczach ligowych Nerazzurrch, notując w nich dziewięć trafień.


Komentarze