Gdzie powinien trafić Zalewski w lecie? Dziennikarz z Włoch wskazał kierunek

Nicola Zalewski pomimo dobrej dyspozycji w reprezentacji Polski ma spore problemy z grą w AS Romie. Jeden z włoskich dziennikarzy zasugerował, że powinien on przejść do innego, słabszego klubu w Serie A.

Nicola Zalewski
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited/Alamy Na zdjęciu: Nicola Zalewski
  • Nicola Zalewski świetnie zaprezentował się podczas ostatniego zgrupowania kadry
  • Wahadłowy ma jednak problemy z grą w AS Romie
  • Dziennikarz z Włoch wskazał, że powinien on poszukać gry w słabszym klubie

Słuszna droga?

Nicola Zalewski bez cienia wątpliwości był jednym z najlepszych piłkarzy reprezentacji Polski w czasie ostatniego zgrupowania i meczy barażowych. Zarówno w starciu z Estonią, jak i Walią spisywał się świetnie, zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Jednak sytuacja 21-latka znacznie gorzej ma się w AS Romie, gdzie po zmianie trenera nie ma zbyt wielu szans na regularną grę. O przyszłości wahadłowego wypowiedział się teraz włoski dziennikarz, Iacopo Mirabella z Radio Romanista, dla portalu “Meczyki.pl”.

Jeśli Zalewski miałby opuścić Romę, to powinien pójść do słabszego klubu z mniejszą presją. W Romie wymaga się pokazywania umiejętności w każdym meczu, tutaj każdy piłkarz dźwiga na swoich barkach spory ciężar. W przypadku opuszczenia „Giallorossich”, idealnym rozwiązaniem wydaje się klub ze środka tabeli. Takie rozwiązanie mogłoby przynieść Zalewskiemu stabilność i rozwój – ocenił żurnalista.

Czytaj więcej: Boniek ocenił grupę na Euro 2024. Zaskakujące porównanie

Komentarze