AC Milan przygotowuje się do złożenia oferty Ibrahimoviciowi

Zlatan Ibrahimović
fot. PressFocus Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović mimo 40 lat wciąż jest jedną z pierwszoplanowych postaci w szeregach AC Milanu. Były reprezentant Szwecji w trakcie minionego weekendu prowadził Rossonerich do wygranej nad AS Romą. Doświadczony zawodnik zdobył bramkę i wypracował rzut karny.

  • CalcioMercato.com podaje, że AC Milan ma plan, aby przedłużyć umowę ze Zlatanem Ibrahimoviciem
  • 40-latek ma kontrakt ważny do końca czerwca 2022 roku
  • W kolejnym sezonie Ibra miałby bronic barw Rossonberich na tych samych zasadach, co obecnie

Milan nie chce rozstać się z Ibrą

Zlatan Ibrahimović strzelił 400 goli w ligach europejskich, z czego 150 tylko w Serie A. Następstwem takiego obrotu wydarzeń jest to, że władze Milanu już myślą o przedłużeniu umowy z zawodnikiem.

Ibrahimović jest nie tylko liderem na boisku, ale także poza nim. Piłka po jego strzale z rzutu wolnego przekroczyła prędkość 100 km/h. Szwed jednocześnie kolejny raz pokazał, że jest jednym z najlepszych piłkarzy w lidze.

Ibrahimović dał się już zapamiętać z obsesyjnego dbania o szczegóły. Ibrahimović w trakcie kariery nic nie pozostawia przypadki i są tego świadomi decydenci teamu z Mediolanu. Tajemnicą Poliszynela jest, że Ibra ma wolę, aby kontynuować karierę w Milanie przynajmniej do końca kolejnego sezonu.

CalcioMercato.com sugeruje, że Ibrahimović miałby przedłużyć swój kontrakt na takich samych warunkach, jakie są aktualnie. Tym samym nowa umowa zawodnika miałaby zapewnić Szwedowi zarobki na poziomie czterech milionów euro rocznie. Ostateczną decyzję będzie miał podjąć jednak Ibra.

W tej kampanii Ibrahimović wystąpił łącznie w sześciu meczach mediolańskiej ekipy, notując w nich trzy trafienia i dwie asysty.

Czytaj więcej: Roma – Milan: Rossoneri zweryfikowali Mourinho, Ibrahimović podbił Rzym

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 15:36.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze