Reprezentanci Francji zauważeni w klubie nocnym po porażce z Danią

Piłkarze reprezentacji Francji
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Francji

Reprezentacja Francji w niedzielnym starciu z Danią zaliczyła trzecią porażkę w fazie grupowej Ligi Narodów UEFA. Podopieczni Didiera Deschampsa nie rozpaczali za bardzo po tej wpadce. Get French Football News ujawnił, że dwóch zawodników Trójkolorowych po meczu bawiło się w jednym z klubów nocnych w Kopenhadze.

  • Reprezentacja Francji nie zachwyciła w ostatniej edycji Ligi Narodów UEFA
  • Get French Football News ujawnił, że po przegranym starciu z Danią dwóch zawodników zostało zauważonych w nocnym klubie w Kopenhadze
  • Trójkolorowi ledwo utrzymali się w dywizji A

Giroud i Varane nie rozpaczali po porażce z Danią

Reprezentacja Francji to bez wątpienia jeden z głównych faworytów do wywalczenia mistrzostwa świata w Katarze. Trójkolorowi są jednocześnie obrońcą tytułu. Podopieczni Didiera Deschampsa zostali mistrzami świata w 2018 roku, pozostawiając w pokonanym polu Chorwację.

Get French Football News ujawnił z kolei, że po ostatnim spotkaniu z Danią dwóch zawodników reprezentacji Francji znalazło się w klubie nocnym. W tym gronie mieli być Rafael Varane i Olivier Giroud. 35-letni napastnik AC Milan został dostrzeżony w towarzystwie swojego klubowego kolegi Simona Kjaera.

W fazie grupowej Ligi Narodów UEFA piłkarze reprezentacji Francji zajęli trzecie miejsce w grupie pierwszej w dywizji A. Trójkolorowi jednocześnie nie znaleźli się w Final Four. Francja była triumfatorem drugiej edycji rozgrywek.

Trójkolorowi w trakcie mundialu w Katarze zmierzą się z: Australią, Danią i Tunezją. Pierwszy mecz na mundialu Francja rozegra 22 listopada.

Czytaj więcej: Mistrz świata ostro skrytykował Mbappe. “Zawsze ci sami ludzie przychodzą narobić bałaganu”

Komentarze