Michał Rakoczy show! Okazałe zwycięstwo kadry U-21 nad Kosowem

Reprezentacja Polski U-21 pewnie pokonała na stadionie w Płocku młodzieżową kadrę Kosowa aż 3:0. Fantastycznym występem popisał się Michał Rakoczy, który w tym starciu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a także zanotował asystę.

Reprezentanci Polski U-21
PressFocus Na zdjęciu: Reprezentanci Polski U-21
  • Reprezentacja Polski U-21 zwycięża z Kosowem 3:0
  • Fantastycznym występem popisał się Michał Rakoczy
  • To był pierwszy mecz naszej młodzieżowej kadry w eliminacjach do Euro

Polska U-21 rozgromiła Kosowo w eliminacjach do Euro

Reprezentacja Polski U-21 w piątkowy wieczór rozegrała pierwsze spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Rywalem podopiecznych Michała Probierza na stadionie w Płocku było Kosowo.

Pierwsza połowa pokazała, jaka jest różnica klas między obiema reprezentacjami. Polacy od pierwszego gwizdka sędziego dominowali, a pierwszego gola strzelili już w 25. minucie. Autorem trafienia był Ariel Mosór. Pięć minut później na tablicy wyników widniał już wynik 2:0. Bramkarza Kosowa tym razem pokonał Michał Rakoczy. Pomocnik Cracovii jeszcze przed przerwą zdobył bramkę, a mianowicie tuż przed przerwą. Nasza młodzieżówka schodziła więc na przerwę z trzy bramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie kibice zgromadzeni na stadionie w Płocku nie obejrzeli już trafień. Polacy zredukowali bieg, co pozwoli rozszaleć się naszym rywalom. Kosowo przeprowadzało groźne sytuacje i kilkukrotnie ratował nas Kacper Tobiasz przed straconym golem. Ostatecznie bramkarz Legii Warszawa zakończył spotkanie z czystym kontem, a piłkarze prowadzeni przez Michała Probierza zwyciężyli 3:0.

Polska U-21 – Kosowo U-21 3:0

Mosór (25′), Rakoczy (30′ oraz 44′)

Komentarze