Luigi Di Biagio
Luigi Di Biagio fot. Grzegorz Wajda

Di Biagio: Jestem rozczarowany naszą grą

– Jestem rozczarowany tym, jak wyglądała nasza gra. Nie udało nam się zdobyć trzech punktów, pomimo wielu szans, które stworzyliśmy – powiedział Luigi Di Biagio w rozmowie z Rai Sport.

Czytaj dalej…

Reprezentacja Polski pokonała Włochy 1:0 w drugim meczu grupy A, rozegranym w ramach mistrzostw Europy U-21. Selekcjoner Squadra Azzurra Luigi Di Biagio skomentował po tym spotkaniu, że jest rozczarowany grą swojej drużyny.

– Jestem rozczarowany tym, jak wyglądała nasza gra. Kontrolowaliśmy mecz przez 90 minut, ale nie udało nam się zdobyć trzech punktów, pomimo wielu szans, które stworzyliśmy. Taka jest niestety piłka nożna – ocenił 48-latek.

– Nie mogłem wymagać od moich piłkarzy więcej, niż jedynie bycie bardziej zdecydowanymi na murawie, kiedy chwila zdobycia gola była blisko. W drugiej połowie graliśmy bardziej chaotycznie i próbowaliśmy wszystkiego na raz. Teraz sytuacja zrobiła się nieco bardziej skomplikowana, ale walczymy dalej – dodał Di Biagio.

Podopieczni Czesława Michniewicza są liderem grupy i mają na koncie komplet punktów. Za dwa dni zagrają z Hiszpanią i wystarczy im remis, by awansować do fazy pucharowej. Włosi mają na koncie trzy punkty i obecnie plasują się na drugiej pozycji.

Komentarze