Zawodnik Realu Madryt podjął ważną decyzję. Wybrał reprezentację

Alvaro Rodriguez, utalentowany zawodnik Realu Madryt, podjął decyzję o wyborze reprezentacji. Ojciec piłkarza w rozmowie z radiem Cadena SER poinformował, że jego syn chciałby występować w barwach Urugwaju.

Alvaro Rodriguez
PressFocus Na zdjęciu: Alvaro Rodriguez
  • Alvaro Rodriguez już podbija serca kibiców Realu Madryt
  • Zawodnik miał do wyboru dwie reprezentacje
  • Wybór padł na Urugwaj, z którego pochodzi jego ojciec

Alvaro Rodriguez będzie reprezentował Urugwaj

Alvaro Rodriguez zadebiutował w pierwszej Realu Madryt na początku roku, w spotkaniu Pucharu Króla przeciwko Cacereno. Do tej pory rozegrał sześć spotkań w barwach “Królewskich”. Nawet raz wpisał się na listę strzelców i to w meczu derbowym z Atletico Madryt. 18-letni napastnik jest uważany za ogromny talent, który w przyszłości ma stanowić o sile ofensywy Realu.

Piłkarz jest synem Coquito, byłego reprezentanta Urugwaj, natomiast jego matka jest Hiszpanką. Z tego względu był uprawniony do gry dla dwóch kadr narodowych. Co więcej, w młodzieżowych kategoriach występował już w obu zespołach. Dziś już wiemy, w której reprezentacji zobaczymy go w przyszłości.

Powiedział mi: tato, wiem że mogę grać dla Hiszpanii. Ale chcę być Charrua, grać w urugwajskiej drużynie – powiedział Coquito w rozmowie z radiem “Cadena SER”.

Sprawdź także: Pomocnik Realu spokojnie o swojej sytuacji. “W karierze sportowca pojawiają się trudne momenty”

Komentarze